Vítejte na webových stránkách obce Valtrovice

Pan Jan Choleva z Jaroslavic  nabízí možnost navštívit Rumunsko zájezdovým autobusem do oblasti Varzar, Siplak, Boromlak. Odjezd na zájezd je plánován na 21.června 2019 večer ve 21.00 hod. z Jaroslavic.  Účastníci zájezdu mají zajištěný nocleh na  dvě noci v hotelu v Rumunsku.

Více informací obdržíte  v Motorestu Choleva v Jaroslavicích nebo na tel.čísle 739 088 856. Těšíme se na společné setkání.

Paní Musilová z Křídlůvek nabízí k prodeji domácí vejce za 2,50 Kč/ks. Vejce prodává denně od pondělí do pátku v době od 6 hod do 14.30 hod. O víkendu po telefonické domluvě na tel. čísle 732 690 361. 

Pan Ludvík Třetina z Hrádku oznamuje, že za hasičskou zbrojnicí v Hrádku prodává sazenicePan Ludvík Třetina z Hrádku oznamuje, že za hasičskou zbrojnicí v Hrádku prodává sazenicevoskovek, muškátů a jiných balkonových květin, rajčat, paprik a další zeleniny. Prodej probíhákaždý den v době od 09:00 do 17:30 hod.

Oznamujeme občanům, že sběrné místo na nefunkční elektrospotřebiče bylo přemístěno z domu čp. 16,  na dvůr obecního úřadu.

 Jedná se o sběrné místo, kde můžete odevzdat vysloužilé elektrospotřebiče. Spotřebiče odevzdávejte u zadní brány obecního úřadu. Děkujeme za pochopení.

Nejnovější aktuality

banner

Turistické
informace

banner

Informace
pro občany

Odkazy

logo PP 

 

BLOND1 

banner klesti 

logo

logo 

Logoidsjmk 

vinarstvi 

voda

 baner reklama jm copy

Erb patička

Golden Orange

© 2019 Obec Valtrovice. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

CMS by Joomla